drukuj

KWALIFIKACJA

TERMIN REKRUTACJI

REKRUTACJA LETNIA 2012/2013
I tura
od 2 kwietnia do 31 lipca
II tura do 30 września

Zaproszenie na podpisanie umowy o studia Kandydat otrzyma w systemie ISAPS nie prędzej niż 20 czerwca, po pozytywnym wyniku postępowania kwalifikacyjnego.

W rekrutacji letniej na rok akademicki 2012/2013 o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz złożenie kompletu dokumentów.

Na obszarze studiów Architektura i Urbanistyka (dotyczy studiów w Bydgoszczy oraz Toruniu) obowiązuje sprawdzian z rysunku, weryfikujący podstawowe umiejętności i predyspozycje plastyczne kandydata, w szczególności zdolność obserwacji otaczającego świata, analiza przestrzeni oraz znajdujących się w niej elementów.

  • zadanie realizowane jest w oparciu o studium martwej natury
  • format pracy rysunkowej: 50cmx70cm
  • technika: ołówek (np. zestaw ołówków o nr HB, B2, B4, B6)
  • materiały pomocnicze: szkicownik A4, gumka, klipsy do przypięcia papieru

Każdy Kandydat na studia pierwszego stopnia rejestruje się w „Wirtualnej Rekrutacji” na stronie www.wirtualna.byd.pl. Następnie uiszcza opłatę rekrutacyjną w kwocie 80 zł. na konto Uczelni: 47 1440 1215 0000 0000 0494 1055. Po zaksięgowaniu opłaty rozpoczyna się proces kwalifikacji. Kandydat otrzymuje elektroniczną informację w systemie ISAPS o przyjęciu na studia a także o terminie podpisania umowy. Dostarczając w ciągu 7 dni komplet dokumentów, w celu podpisania umowy o naukę zachowuje aktualnie obowiązujące zniżki rekrutacyjne. 

Zasady przyjęć na studia dla Kandydatów posiadających Kartę Polaka
Cudzoziemcy posiadający Kartę Polaka mogą odbywać studia w WSG na zasadach obowiązujących obywateli polskich.

Kryteria kwalifikacji cudzoziemca na studia pobierz

isaps logowanie

Jeśli już posiadasz konto Kandydata (zarejestrowałeś się w Wirtualnej Rekrutacji) skorzystaj z szybkiego logowania.

Punkty rekrutacyjne

Polecamy
WSG MBA - Szkoła Biznesustudia łączoneMSPTablica Korzyścikursy i szkolenia LIPEC 2013podyplomowe rekrutacja LIPIEC 201340plusOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKklient
Archiwum

Rekrutacja - Wyższa Szkoła Gospodarki