drukuj

REKRUTACJA W PUNKTACH KONSULTACYJNYCH I OŚRODKACH REGIONALNYCH WSG

WSG w Bydgoszczy poprzez Centrum Współpracy Regionalnej współpracuje z Ośrodkami Regionalnymi w Polsce, które pełnią między innymi funkcję punktów informacyjno-rekrutacyjnych Uczelni. Do chwili obecnej WSG utworzyła dziewięć Ośrodków Regionalnych, które swoje siedziby mają w:


Szczegółowe informacje i adresy poszczególnych Ośrodków Regionalnych znajdą Państwo na stronach Centrum Współpracy Regionalnej.

W siedzibach Ośrodków Regionalnych można uzyskać wyczerpujące informacje o Uczelni oraz foldery informacyjne Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. W Ośrodkach przeprowadzane są również rozmowy kwalifikacyjne. Jest to udogodnienie szczególnie istotne dla osób z terenów północno-wschodniej Polski oraz okolic Kołobrzegu. Takie rozwiązanie pozwala kandydatom na studia oszczędzić czas i pieniądze niezbędne w przypadku wyjazdu na rozmowy kwalifikacyjne do Bydgoszczy.

UWAGA!
Podpisanie umowy odbywa się w siedzibie uczelni, w Bydgoszczy przy ul. Garbary 2

isaps logowanie

Jeśli już posiadasz konto Kandydata (zarejestrowałeś się w Wirtualnej Rekrutacji) skorzystaj z szybkiego logowania.

Punkty rekrutacyjne

Polecamy
WSG MBA - Szkoła Biznesustudia łączoneMSPTablica Korzyścikursy i szkolenia LIPEC 2013podyplomowe rekrutacja LIPIEC 201340plusOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKklient
Archiwum

Rekrutacja - Wyższa Szkoła Gospodarki