drukuj

PORADY PRAWNE

Poniżej zamieszczono najważniejsze informacje związane z realizowaniem czynności prawnych związanych z wynajmowaniem lokali.

UMOWA NAJMU DLA STUDENTA*
PRAWA I OBOWIĄZKI LOKATORÓW *

Jednocześnie podkreślamy, że postanowienia powyższej umowy wzorcowej mogą nie znajdować zastosowania w specyficznych sytuacjach i radzimy każdorazowo konsultować podpisywane umowy z prawnikiem lub inną kompetentną osobą.

W ograniczonym stopniu w indywidualnych przypadkach pomocą służyć może Biuro Zakwaterowań, które jednak nie bierze pełnej odpowiedzialności za udzielane wskazówki.

Uwaga.
W razie wystąpienia problemów natury prawnej z tytułu niewywiązywania się z umów i próby nieuczciwego postępowania prosimy o kontakt z Kancelarią Prawną pod numerem (52) 348-23-60. Jest to jedna z form dochodzenia swoich racji. Jednocześnie zaznaczamy, że porady prawne i konsultacje są działalnością gospodarczą i podlegają opłatom według cennika przedstawionego przez usługodawcę.

isaps logowanie

Jeśli już posiadasz konto Kandydata (zarejestrowałeś się w Wirtualnej Rekrutacji) skorzystaj z szybkiego logowania.

Punkty rekrutacyjne

Polecamy
WSG MBA - Szkoła Biznesustudia łączoneMSPTablica Korzyścikursy i szkolenia LIPEC 2013podyplomowe rekrutacja LIPIEC 201340plusOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKklient
Archiwum

Rekrutacja - Wyższa Szkoła Gospodarki