drukuj

Zrealizowane studia bezpłatne

Nasza Uczelnia, przyjmując nazwę Wyższej Szkoły Gospodarki, podjęła się misji przygotowania profesjonalnych kadr dla szeroko pojętej gospodarki. Od kilku lat w Polsce mamy do czynienia z deficytem specjalistów - absolwentów kierunków technicznych oraz osób posiadających kompetencje w pewnych obszarach ekonomii. Dzięki doskonałej współpracy WSG z liderami przedsiębiorczości, klastrami przemysłowymi oraz stowarzyszeniami pracodawców naszego regionu - oferta edukacyjna WSG jest stale modyfikowana i dostosowywana do bieżących i przyszłych potrzeb rynku pracy.
Uczelnia podejmuje nieustanne starania o pozyskanie środków na finansowanie strategicznych dla naszej gospodarki kierunków studiów i odnosi w tym obszarze znaczące sukcesy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nauki bezpłatnej lub objętej wysokimi zniżkami, w tym z unikatową w skali kraju propozycją studiów dwudyplomowych WSG. Ponadto - na wybranych obszarach studiów Uczelnia w ramach środków własnych przeznacza pulę bezpłatnych miejsc.

Tytuł "Uczelnia przyjazna studentom" nadany nam przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej oraz pierwsze miejsce w rankingu Home&Market w kategorii rozwój studenta, zobowiązują nas do wspierania tych, którzy powierzyli nam swoją przyszłość i karierę.

Przedstawiamy projekty zrealizowane przez WSG w latach ubiegłych:

isaps logowanie

Jeśli już posiadasz konto Kandydata (zarejestrowałeś się w Wirtualnej Rekrutacji) skorzystaj z szybkiego logowania.

Punkty rekrutacyjne

Polecamy
WSG MBA - Szkoła Biznesustudia łączoneMSPTablica Korzyścikursy i szkolenia LIPEC 2013podyplomowe rekrutacja LIPIEC 201340plusOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKklient
Archiwum

Rekrutacja - Wyższa Szkoła Gospodarki