drukuj

Studia dofinansowane

 Wyższa Szkoła Gospodarki od lat współpracuje z otoczeniem biznesowym. Liderzy lokalnej i regionalnej przedsiębiorczości współtworzą ofertę edukacyjną WSG – zgłaszając deficyt specjalistów w określonych dziedzinach i wskazując konkretne umiejętności i kwalifikacje absolwenta. Dotyczy to głownie wąskich specjalizacji, zwłaszcza wkraczających na rynek nowości – z perspektywą rozwoju i zapotrzebowaniem na doskonale przygotowaną kadrę. Ze względu na niszowy charakter tej oferty oraz niską społeczną świadomość jej znaczenia w gospodarce, nasza Uczelnia dofinansowuje wybrane obszary studiów, zachęcając Kandydatów do wyboru mało dziś popularnej, ale optymalnej dla przyszłych potrzeb rynku ścieżki kariery.
 

LISTA A DOFINANSOWANYCH OBSZARÓW STUDIÓW NA ROK AKADEMICKI 2016/2017 DOSTĘPNA NA  www.oferta.byd.pl (dla Kandydatów zarejestrowanych do 31 sierpnia)

LISTA B DOFINANSOWANYCH OBSZARÓW STUDIÓW NA ROK AKADEMICKI 2016/2017 DOSTĘPNA NA (dla Kandydatów zarejestrowanych od 1 do 15 września)

LSTA C DOTACJI NA WYBRANE OBSZARY STUDIÓW (dla Kandydatów zarejestrowanych od 1 do 15 września)

1.    Terminy upoważniające do korzystania z programu „studia dofinansowane” oraz "studia dotowane": do 31 sierpnia oraz dodatkowe terminy wyznaczone przez Uczelnię.

2.       Zasady kwalifikacji:

  • dokonanie Wirtualnej Rekrutacji do 31 sierpnia - dotyczy listy A
  • dokonanie Wirtualnej Rekrutacji od 1 do 15 września - dotyczy listy B
  • dokonanie Wirtualnej Rekrutacji od 1 do 15 września - dotyczy listy C
  • podpisanie umowy w ciągu pierwszych 7 dni od daty wysłania komunikatu zapraszającego na podpisanie umowy o studia

3.    Wartość dofinansowania przydzielana jest do konkretnego stopnia studiów, obszaru studiów, punktu rekrutacyjnego oraz systemu studiów.

4.       Warunki:

·         Dofinansowanie przyznawane jest na pierwszy rok studiów, zniżka rozliczana proporcjonalnie do wybranego przez Kandydata systemu ratalnego

 

Pozostałe zasady korzystania ze zniżki zgodnie z Regulaminem przyznawania zniżek dla Kandydata, dostępny na www.dlakandydata.byd.pl

 

 

 

 

 

isaps logowanie

Jeśli już posiadasz konto Kandydata (zarejestrowałeś się w Wirtualnej Rekrutacji) skorzystaj z szybkiego logowania.

Punkty rekrutacyjne

Polecamy
WSG MBA - Szkoła Biznesustudia łączoneMSPTablica Korzyścikursy i szkolenia LIPEC 2013podyplomowe rekrutacja LIPIEC 201340plusOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKklient
Archiwum

Rekrutacja - Wyższa Szkoła Gospodarki