drukuj

Projekt Logistyka

Wyższa Szkoła Gospodarki w roku akademickim 2010/2011 rozpoczęła realizację kolejnego projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, dotyczącego kształcenia w zakresie logistyki i transportu, we współpracy z pracodawcami tego sektora. Projekt obejmuje nie tylko siedzibę Uczelni ale też dwa Wydziały Zamiejscowe - w Malborku i Inowrocławiu. Jego celem jest wzmocnienie praktycznych elementów nauczania.

WSG gwarantuje 30 % zniżki na czesne na specjalnościach związanych z branżą Transportu, Spedycji, Logistyki. Dotyczy to kierunków: ekonomia, informatyka, zarządzanie oraz zarządzanie i inżynieria produkcji, już od 3 semestru nauki. Najlepsi studenci zakwalifikowani do projektu zostaną włączeni do programu Uczelnia Liderów, co oznacza, że zostaną całkowicie zwolnieni z opłat. Projekt obejmuje także bezpłatne zajęcia wyrównawcze z matematyki oraz dwa specjalistyczne kursy:

  • Zarządzanie zapasami przedsiębiorstwa
  • Dostęp do zawodu w transporcie


Szczegóły na stronie www.tsl.byd.pl

isaps logowanie

Jeśli już posiadasz konto Kandydata (zarejestrowałeś się w Wirtualnej Rekrutacji) skorzystaj z szybkiego logowania.

Punkty rekrutacyjne

Polecamy
WSG MBA - Szkoła Biznesustudia łączoneMSPTablica Korzyścikursy i szkolenia LIPEC 2013podyplomowe rekrutacja LIPIEC 201340plusOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKklient
Archiwum

Rekrutacja - Wyższa Szkoła Gospodarki