• Nowe powody szczególnej atrakcyjności Informatyki w WSG to:
  stypendium dla 50% studentów w wysokości 1 000 złotych, bezpłatne zajęcia wyrównawcze z matematyki i fizyki, zapewnione staże i praktyki oraz dwie innowacyjnej ścieżki kształcenia.

  Zapraszamy na stronę www.informatyka.wsg.byd.pl

   
 • Aby przystąpić do Programu Kandydat VIP i uzyskać Bonus Edukacyjny, należy zarejestrować się do programu wypełniając formularz w Biurze Rekrutacji podczas akcji promocyjnych Uczelni.

  Więcej
 • PROGRAM REKOMENDACYJNY DLA KANDYDATÓW, STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW WSG

  Studiujesz bądź jesteś już Absolwentem WSG?
  Jeżeli jesteś zadowolony z programu nauczania, prowadzenia zajęć oraz życia studenckiego w Alma Mater możesz polecić ją znajomym. Stań się mentorem, zyskaj Ty i Twój przyjaciel!

  Więcej informacji na stronie: www.dlakandydata.wsg.byd.pl

  Więcej
 • Instytut Informatyki i Mechatroniki WSG stworzył innowacyjną ofertę studiów inżynierskich dla osób, które na stałe przebywają za granicą. Studenci będą zdobywać wiedzę m.in. za pomocą e-learningu a także w formie wykładów i ćwiczeń zdalnych, w technologii WEB-EX CISCO.

   

  Więcej
 •  

  Wiemy, że dla niektórych Kandydatów wizyta w Uczelni nie jest możliwa ze względu na pracę zawodową lub inne obowiązki, dlatego ruszyliśmy w trasę z mobilnym biurem rekrutacji. Na stronie www.mobilna.wsg.byd.pl można sprawdzić jak przebiega nasza wyprawa. W mobilnym biurze rekrutacji znajdziesz materiały promocyjne naszej oferty. Przygotowaliśmy także konkursy i różne atrakcje, z którymi pojawiamy się na lokalnych imprezach w letnim sezonie.

  Więcej
 • Chcesz studiować, ale jesteś mamą lub tatą i nie wiesz jak połączyć swoją edukację z opieką nad dzieckiem? Mamy dla Ciebie propozycję.
  Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy przygotowała wyjątkową ofertę dla dzieci studentów.

  Więcej
isaps logowanie

Jeśli już posiadasz konto Kandydata (zarejestrowałeś się w Wirtualnej Rekrutacji) skorzystaj z szybkiego logowania.

Punkty rekrutacyjne

Polecamy
WSG MBA - Szkoła Biznesustudia łączoneMSPTablica Korzyścikursy i szkolenia LIPEC 2013podyplomowe rekrutacja LIPIEC 201340plusOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKklient
Archiwum

Rekrutacja - Wyższa Szkoła Gospodarki