• Nowe powody szczególnej atrakcyjności Informatyki w WSG to:
  stypendium dla 50% studentów w wysokości 1 000 złotych, bezpłatne zajęcia wyrównawcze z matematyki i fizyki, zapewnione staże i praktyki oraz dwie innowacyjnej ścieżki kształcenia.

  Zapraszamy na stronę www.informatyka.wsg.byd.pl

   
 • W opublikowanym 30 maja RANKINGU SZKÓŁ WYŻSZYCH "WPROST" 2011 nasza Uczelnia zajmuje 1-sze miejsce w regionie i 18 miejsce Polsce w gronie Uczelni niepublicznych. Ranking obejmował 35 wskaźników, m.in.: współpraca z otoczeniem, wielkość środków pozyskanych na badania, akredytacje, wymiana międzynarodowa, liczba kierunków, aktywność naukowa kadry.

  Więcej
 • Fizjoterapia to 17. kierunek w Wyższej Szkole Gospodarki, który otrzymał pozytywną opinię Państwowej Komisji Akredytacyjnej i zgodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uprawnienia do prowadzenia I stopnia kierunku „fizjoterapia”- nadano Wydziałowi Turystyki i Geografii WSG.

  Więcej
 • Wiodące pismo branży turystycznej - dwutygodnik "Wiadomości Turystyczne" ogłosił najnowszy ranking szkół kształcących w zakresie turystyki i rekreacji (obejmujący uczelnie publiczne i niepubliczne). Wyższa Szkoła Gospodarki zajęła w nim drugie miejsce w kraju!

  Więcej
 • Dobra wiadomość dla studentów kierunków: Ekonomia, Zarządzanie, Informatyka oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

  Więcej
isaps logowanie

Jeśli już posiadasz konto Kandydata (zarejestrowałeś się w Wirtualnej Rekrutacji) skorzystaj z szybkiego logowania.

Punkty rekrutacyjne

Polecamy
WSG MBA - Szkoła Biznesustudia łączoneMSPTablica Korzyścikursy i szkolenia LIPEC 2013podyplomowe rekrutacja LIPIEC 201340plusOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKklient
Archiwum

Rekrutacja - Wyższa Szkoła Gospodarki