drukuj

Inżynieria finansowa

Inżynieria finansowa – specjalność bezpłatna na kierunku Informatyka i Ekonometria

1 września 2009 r. rozpoczęto realizację projektu "Rozwój potencjału dydaktycznego Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy z zakresu kształcenia informatyczno-ekonomicznego", który będzie realizowany do 31.07.2012 r.
Projekt był realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IV "Szkolnictwo wyższe i nauka" Działanie 4.1 "Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy" Podziałanie 4.1.1 "Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni".

Specjalność była realizowana w ramach Dwudyplomowego Programu Studiów.
Do programu mogli przystąpić studenci, którzy zaliczyli co najmniej 2 semestry studiów na kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość, informatyka, informatyka i ekonometria, matematyka, zarządzanie, zarządzanie i marketing, mechatronika, teleinformatyka i telekomunikacja oraz absolwenci tych kierunków, zarówno WSG jak i innych Uczelni.

isaps logowanie

Jeśli już posiadasz konto Kandydata (zarejestrowałeś się w Wirtualnej Rekrutacji) skorzystaj z szybkiego logowania.

Punkty rekrutacyjne

Polecamy
WSG MBA - Szkoła Biznesustudia łączoneMSPTablica Korzyścikursy i szkolenia LIPEC 2013podyplomowe rekrutacja LIPIEC 201340plusOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKklient
Archiwum

Rekrutacja - Wyższa Szkoła Gospodarki